Proč TurboCar?

Společnost TurboCar, s.r.o. je největším autorizovaným servisem turbodmychadel v České republice, jejíž tradice se datuje již od roku 1996. Provádí prodej a servis turbodmychadel všech typů automobilů, osobních i nákladních a samozřejmě i drážních vozidel. Jde o ryze českou firmu s vlastními profesionály.

 

Základ je pečlivost a zkušenost

 

Svou vysokou pečlivostí práce a používáním originálních dílů i po velkých generálních opravách dosahují turbodmychadla stejné živostnosti, jako při provozu turbodmychadla nového. Tyto kvalitní a rychlé služby jsou oceňovány i na zahraničním poli, odkud přichází stále více a více pozitivních ohlasů, samozřejmostí jsou ocenění z celé České republiky. Díky dlouholetým zkušenostem v auto-moto oboru, především v oblasti servisu turbodmychadel se společnost řadí svou kvalitou mezi evropskou špičku!

Cílem je v prvé řadě spokojený zákazník, který se může na naše vyškolené a odborné zaměstnance kdykoliv obrátit s každým problémem v oblasti turbodmychadel, a to i s velice specifickým.

Navštivte nás u dálnice D1 na Exitu 162 Velká Bíteš a nechte si zdarma poradit a prohlédnout turbodmychadlo. Nacházíme se ihned u sjezdu z dálnice u průmyslové zóny. Budova TurboCar je vidět již z dálnice.